Huawei Nova

Huawei Nova to jakościowy produkt, który pozwala na użytkowanie tak w biznesie jak również do zadań codziennych i domowych. To model telefonu, który doskonale sprawdzi się przed wszystkim z uwagi na swoją elegancję. W kategorii smartfonów nieco mniejszych zasługuje on na słowa uznania, a chińska marka popisała się produktem naprawdę jakościowym, który śmiało może konkurować parametrami z produktami zachodnimi.

Chiński gigant tym razem postanowił wykonać telefon, który zadowoli przede wszystkim osoby, którym zależy na odpowiednich parametrach technicznych i klasycznych wymiarach i stylu. To właśnie zapewnia Huawei Nova. To model, który posiada dość na pozór zwyczajny ekran dotykowy o przekątnej 5 cali. To zupełnie typowy rozmiar ekranu, ale inne parametry prezentują się tu wyśmienicie. To na przykład podzespoły bazowe takie jak 3 GB pamięci operacyjnej i aż 8 rdzeniowy procesor SnapDragon, którego taktowanie osiąga nawet 2 GHz. Huawei Nova to model, który zachwyci nas na pewno przynajmniej w kilku punktach. Obudowa tego cacka skrywa w sobie kilka smaczków jak chociażby czytnik linii papilarnych, choć to już dziś powoli standardowo instalowany czytnik biometryczny w telefonach. Hybrydowe Dual Sim to również ciekawostka – złącze będziemy mogli wykorzystać jako dodatkowy slot na pamięć dyskową lub kartę SIM w zależności od wymagań jakie stawiamy modelowi. Huawei Nova to model, z którego warto korzystać z wielu przyczyn. Przede wszystkim to styl i biznesowa elegancja, wydajna i wytrzymała bateria 3020mAh, a także parametry techniczne pozwalające nam na przechowywanie wielu danych na telefonie (32 GB dysku) i rozbudowę telefonu o dalszej funkcjonalności (Multi złącze dual SIM).

Huawei Nova to propozycja niezmiernie ciekawa, która na rynku telefonów ma szansę wywrzeć spore wrażenie na wielu użytkownikach w naszym kraju. Telefon przede wszystkim posiada wydajne parametry i wiele dodatków ułatwiających pracę. Wskazane jest zakupienie etui. Przydatny okaże się również futerał lub pokrowiec.