Xiaomi Mi Max

Xiaomi rozwija się niezwykle dynamicznie i owoc tego rozwoju możemy właśnie obserwować na jak na razie chińskich półkach sklepowych, ale również niebawem telefon może być hitem w naszym kraju. Xiaomi Mi Max, bo o nim mowa to specyficzny model telefonu, który zaskakuje na prawie każdym kroku – i jak przystało na tą markę jest również pozytywnie odbierany jeżeli chodzi o cenę urządzenia, przynajmniej w przeliczeniu z chińskich juanów.

W przypadku Xiaomi Mi Max na uwagę zasługuje rzecz wyjątkowa – ekran dotykowy o olbrzymiej jak na smartfon przekątnej ponad 6 cali. Mamy tu do czynienia z ekranem dokładnie 6,44 cala pracującym na pełnym HD. To właśnie rozmiar ekranu robi tu największe wrażenie. Małym trudem może być dla nas dopasowanie odpowiedniego zabezpieczenia do niego. Przy odrobinie wysiłku znajdziemy jednak odpowiednie szkło na ekran dotykowy, a jeżeli nie będzie ono dokładnie pasowało pokryjemy i tak całą przestrzeń roboczą ekranu bez trudu. Zdecydowanie obudowa kryje w sobie także dość intrygujące parametry takie jak olbrzymia bateria 4850mAh, a sama obudowa również jest wykonana ze specjalnego aluminium dzięki czemu rośnie jeszcze bardziej poczucie solidności, gdy trzymamy model w dłoni. Xiaomi Mi Max to także biometryczne czytniki, a także procesor SnapDragon. Znana seria jest tu gwarantem jakości działania długi czas. Dodatkowo mamy do czynienia z 3 GB RAM, które to w zupełności wystarczą do codziennej pracy na urządzeniu lub w nowocześniejszej wersji 4 GB. Również liczba gigabajtów na nasze dane jest imponująca i wynosi od 32 do 64 GB.

Xiaomi Mi Max to propozycja niezmiernie ciekawa przede wszystkim z uwagi na to, że wyświetlacz predysponuje urządzenie do aktywnej pracy na multimediach. Na tak duże urządzenie na pewno znajdziemy dobry pokrowiec. Futerał czy też etui będzie w stanie na pewno zabezpieczyć nasz telefon przed typowymi dla takich modeli uszkodzeniami. Warto właśnie w takie dodatki się wyposażyć. To solidny telefon dla użytkownika wymagającego, który ceni sobie przede wszystkim jakość pracy i dużą funkcjonalność.