Huawei Mate 20 Lite

Huawei Mate 20 Lite to smartfon, który spełni oczekiwania nawet wymagającego użytkownika.

Świetne parametry i piękne wykończenie gwarantują satysfakcję.

By Huawei Mate 20 Lite długo cieszył należy o niego zadbać. Kruchy wyświetlacz właściwie pozbawiony ramek należy chronić montując na nim szkło hartowane, które zapobiega rysowaniu ekranu oraz absorbuje siłę powstałą podczas uderzenia czy upadku.

Obudowę najlepiej ochronić poprzez zamontowanie kabury z klapką lub etui na tył.

Pokrowiec zamykany klapką w całości zabezpiecza telefon, posiada solidne magnetyczne zapięcie, które chroni przed przypadkowym otwarciem np. w torebce.

Pokrowiec ma wbudowaną silikonową szynę, która utrzymuje urządzenie na swoim miejscu, jednocześnie nie ogranicza komfortu korzystania ze smartfona. Wewnątrz klapki znajduje się kieszonka na dokumenty lub karty płatnicze natomiast po odpowiednim złożeniu tylnej części pokrowiec zmienia się w wygodną podstawkę.

Kabury wykonane są z tworzyw sztucznych, materiałów skóropodobnych lub skór naturalnych.

Nakładki na tył to ochrona głównie obudowy. Etui tego typu ściśle przylega do urządzenia chroniąc obudowę przed zarysowaniem, zabrudzeniem i rozbiciem. Warto zwrócić uwagę na to czy pokrowiec posiada podwyższone brzegi gdyż jest to dodatkowa ochrona dla wyświetlacza. Nakładki wykonane są z tworzyw sztucznych bardzo elastycznych ale jednocześnie odpornych na ścieranie i odkształcenia.

Wszystkie etui dedykowane do Huawei Mate 20 Lite posiadają wycięcia na złącza systemowe, obiektyw aparatu, czytnik linii papilarnych oraz wytłoczenia na klawisze funkcyjne.

Pokrowce dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w wielu wzorach, by każdy klient znalazł ochronę dla swojego smartfona.