Huawei Y6 2017

Wybór odpowiedniego etui dla Huawei Y6 2017 może być nie lada wyzwaniem.

Dostępne są pokrowce w przeróżnej gamie kolorystycznej, zamykane lub nie. To jakie etui będzie dla nas odpowiednie zależy nad naszych indywidualnych wymagań.

Oprawki zakładane na boki i tył telefonu, nie zakrywające ekranu są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które bardzo często korzystają ze smartfona. Dostęp do ekranu nie jest w żaden sposób ograniczony. Dodatkowo nakładki posiadają wycięcia na złącza systemowe i aparat oraz wygodne osłonki na przyciski. Dzięki temu urządzenie jest w pełni funkcjonalne. Etui profesjonalnie zadba o ochronę telefonu przed zarysowaniami, zabrudzeniami, a także podczas upadku.

Nakładki wykonane są z elastycznych materiałów, które idealnie dopasowują się do kształtu obudowy nie zmieniając znacząco jej wymiarów. Z tego względu jest to także doskonała propozycja dla osób lubiących minimalizm.

Dostępne są także kabury z klapkami zamykanymi solidnymi magnesami. Jest to całościowa ochrona telefonu łącznie w wyświetlaczem. Telefon umieszcza się w dedykowanych silikonowych szynach, które zapewniają jego stabilne trzymanie w środku. Futerały posiadają wycięcia na wszystkie złącza i aparat oraz osłonki na przyciski. Zapewnia do wygodne korzystanie z urządzenia bez konieczności wyjmowania go z etui. Pokrowce dodatkowo posiadają kieszonki, które idealnie sprawdzą się do przechowywania kart lub gotówki. Powleczone są materiałami imitującymi skórę ekologiczną o różnej strukturze. Można także wybrać wersję etui wykonaną ze skóry ekologicznej.

Wykonanie z najwyższej jakości materiałów przez markowych producentów to pewność ochrony smartfona na odpowiednim poziomie.