Huawei P20 Lite

Huawei P20 Lite został wyposażony w szklaną obudowę, która prezentuje się imponująco.

Warto jednak przemyśleć kwestię zakupu odpowiedniego etui. Dostępnych jest wiele ciekawych pokrowców do Huawei P20 Lite. Wybór odpowiedniego zależy od indywidualnych wymagań każdego z posiadaczy tego modelu.

Jeżeli chcemy, aby telefon był odpowiednio chroniony przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami, a jego obudowa nie została zakryta doskonałym wyborem będą transparentne nakładki. Jest to profesjonalne zabezpieczenie urządzenia w minimalistycznym wydaniu.

Osobom, które często korzystają z telefonu, szczególnie z ekranu dotykowego polecany są oprawki na boki i tył telefonu. Doskonale dopasowują się one do kształtu obudowy nie zmieniając znacząco jej wymiarów. Podwyższone brzegi etui zachodzą delikatnie na ekran zapewniając mu tym dodatkowe zabezpieczenie. Smartfon zachowuje przy tym w pełni swoją funkcjonalność. Nakładki posiadają odpowiednie wycięcia na aparat, wejście słuchawkowe czy też na ładowarkę oraz osłonki na przyciski.

Ofercie dostępne są nakładki w różnych wersjach kolorystycznych, z wzorami i powleczone różnymi materiałami.

Dla osób, którym zależy na pełnej ochronie Huawei P20 Lite, a przy tym na eleganckim wyglądzie do gustu z pewnością przypadną kabury zamykane na klapkę. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się futerały otwierane na bok. Wygodne otwieranie zapewnia szybki dostęp do telefonu, który umieszcza się w dedykowanych silikonowych szynach. Klapka nie tylko chroni wyświetlacz przed zarysowaniami, ale także dzięki specjalnym kieszonkom pozwala na przechowywanie w pokrowcu kart lub banknotów. Odpowiednie wyprofilowanie pokrowca pozwala na ułożenie go w pozycji poziomej. Dzięki temu może on zastąpić podstawkę.

Oryginalne pokrowce oraz znanych marek to pewność ochrony telefonu na najwyższym poziomie.